Być jak Wołoszański!

Klasa 7b poznając historię dwudziestolecia międzywojennego w Polsce miała do wykonania angażujące zadanie – nagrać reportaż dotyczący wybranego tematu.

Najpierw w grupach przygotowano autorskie scenariusze, każdy, od montażysty, przez operatora oraz reżysera, aż po aktorów, odegrał bardzo ważne zadanie. 27 maja klasa 7b zaprosiła klasę 7a oraz wychowawców, aby efekty swojej pracy zaprezentować. Wyemitowano 4 reportaże: “Budowa Gdyni”Powstanie Wielkopolskie”“Zamach majowy” oraz Enigma”. Po obejrzeniu 7b zaprosiła gości do dyskusji oraz na poczęstunek. Gratulujemy pomysłów oraz wykonania! 


Być jak Wołoszański!