Dzień krawata, muchy i dżentelmena.

30 września w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Jednak już od tygodnia trwały przygotowania, aby należycie uczcić to święto. Na świetlicy codziennie powstawały piękne krawaty i muszki z papieru (DZIĘKUJEMY!!!). Również Samorząd Uczniowski dołączył do tej inicjatywy, dzięki temu krawatów i muszek nie zabrakło dla nikogo. Przedstawiciele SU składali życzenia naszym CHŁOPAKOM wręczając lizaki. Jednak finałem tego dnia było uhonorowanie wybranego spośród uczniów klas 4-8 DŻENTELMENA SZKOŁY. W tym miejscu dziękujemy Bibliotece za umożliwienie policzenia glosów i przygotowanie szarf. A wracając do wyników: II wicedżentelmenem został Jan Zdon z klasy VIa, I wicedżentelmenem Bartłomiej Nawrocki z klasy VIIa, a tytuł dżentelmena szkoły otrzymał Hubert Ławniczak z klasy VIIIa. Gratulujemy! 


Dzień krawata, muchy i dżentelmena.