Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki już za nami!

W dniach 7-9 listopada 2022 w Rogoźnie odbywał się drugi już Kongres Samorządów Uczniowskich. Czas na kongresie była bardzo intensywny, od rana do wieczora zajęcia oraz integracja, burze mózgów i setki nowych pomysłów. Pierwszy dzień zapamiętamy z debat oksfordzkich, bardzo spodobała nam się ta forma debatowania. Drugi dzień to fantastyczne szkolenie z wystąpień publicznych prowadzone przez panią Tatianę Sokołowską oraz wspólne ognisko połączone ze spotkaniem z panią Dyrektor Agnieszką Balcerowiak i zastępcą burmistrza panem Piotrem Woszczykiem. Ten owocny dzień zakończyliśmy wspólnym przejściem najnowszego questu wirtualnego https://questy.org.pl/quest/szlakiem-buntownika-z-pilsudskim-wyprawa-do-roku-1914

Ostatni dzień kongresu to fantastyczne World Cafe, które przyniosło wiele owocnych spostrzeżeń. Zaproszeni goście zanotowali nasze pomysły i mamy nadzieję na owocną współpracę w przyszłości. 

Nie zabrakło też wartościowych szkoleń tylko dla opiekunów SU. Dziękujemy za zaproszenie, dziękujemy, za możliwość udziału, jak zawsze wróciliśmy pełni zapału i nowych pomysłów. 

 


Kongres Samorządów Uczniowskich Gminy Oborniki już za nami!