Najlepszy Questowicz 2026 roku!
Zakończyła się kolejna edycja konkursu dla miłośników questów w naszej szkole. Uczniowie, którzy ukończyli najwięcej gier terenowych w minionym roku szkolnym, zostali nagrodzeni, jednak najpiękniejsze były słowa jednego z laureatów przy odbieraniu nagrody: “ same questy są tak fajne, że nie potrzeba dodatkowych nagród” .
I miejsce zajęli Marcelina i Igor, III miejsce Jagna, a wyróżnienia otrzymali Agnieszka, Wiktor, Maria i Dominik. Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Dziękujemy Bibliotece Wielkopolskiej im. Stanisława Barańczaka oraz Powiatowi Obornickiemu i Gminie Oborniki za przekazanie wspaniałych nagród dla wszystkich uczestników.
Gratulujemy!