Konkurs „SUPERBOHATEROWIE W WALCE Z PANDEMIĄ” rozstrzygnięty.

W poniedziałek, 21 listopada 2022 roku, w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, odbyła się uroczysta gala rozdania nagród w Konkursie „Superbohaterowie w walce z pandemią”.

Uczennica klasy IIIa – Agnieszka Kasprzak, zdobyła Nagrodę Jury w kategorii klas I – III i odebrała profesjonalny mikroskop świetlny dla szkoły oraz zestaw gier edukacyjnych. Laureaci konkursu wraz z opiekunami zwiedzili Centrum Badawcze Polskiego Internetu Optycznego, gdzie inżynierowie z Poznańskiego Centrum Superkomputerowo-Sieciowego oprowadzili zwiedzających po najnowocześniejszych laboratoriach badawczych i wyjaśnili tajemnicę działania Superkomputerów.
Gratulujemy Agnieszce i zachęcamy do brania udziału w konkursach!👏


Konkurs „SUPERBOHATEROWIE W WALCE Z PANDEMIĄ” rozstrzygnięty.