Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej

Jak co roku o tej porze nadszedł czas na ogłoszenie wyników Konkursu Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej. Nagrania można było przesyłać do piątku. Wszystkie uczestniczki wykazały się kreatywnością i muzykalnością. Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy nagrodzić wszystkich…Jury przyznało nagrodę specjalną Laurze Rapacz z klasy I b, która nie dość, że świetnie wykonała utwór „Snowflake” i skradła nasze serca, to jeszcze okazała się jedyną reprezentantką klas I-III.

Pierwsze miejsce w kategorii klas IV-VIII powędrowało do Julii Glury-Karasiewicz (IV b) śpiewającej „Silent Night”.
Drugie miejsce zajęła Wiktoria Glura-Karasiewicz (VIII a), która zaprezentowała „O Tannenbaum”w aż trzech językach!
Na trzecim miejscu uplasowała się akompaniująca sobie pięknie na gitarze Amelia Nowoświat (IV b) i „Last Christmas”.
Wyróżnienie w konkursie otrzymała Milena Perlicjan (VII a) ze swoim malutkim osiołkiem, czyli „El burrito sabanero”.

Ogromne brawa i serdeczne gratulacje dla wszystkich uczestniczek!
Wszystkie występy można obejrzeć poniżej 🙂


Konkurs Świątecznej Piosenki Obcojęzycznej