MIKOŁAJKOWO 🎅, PIERNIKOWO 🍪, ŚWIĄTECZNIE 🎄…

Przygotowania do świąt Bożego Narodzenia nieodłącznie związane są m.in. z pieczeniem pierników. Nie inaczej było w miniony czwartek.

Uczniowie klasy IVa wzięli udział w tej starej tradycji w świetlicy w Kowanówku. Inicjatorką pomysłu była pani Karolina Czubała ze Stowarzyszenia Barwy Pokoleń, które to w swoich założeniach ma integrację międzypokoleniową. Przedsięwzięcie mogło się udać dzięki paniom Karinie Wojdanowicz z KGW w Kowanówku oraz pani Agnieszce Pytlak z KGW w Rożnowie. Prezes stowarzyszenia, pan Marcin Łabędzki wraz z panią Karoliną wręczyli dzieciom upominek w postaci tablicy korkowej. Słodki poczęstunek przygotowały mamy uczniów. Wszystkim, którzy włączyli się w tę piękną inicjatywę serdecznie dziękujemy.

 


MIKOŁAJKOWO 🎅, PIERNIKOWO 🍪, ŚWIĄTECZNIE 🎄…