Nagroda za sukces w konkursie “Silni Polską” – pobyt w Krakowie!
Uczniowie naszej szkoły mieli wyjątkową okazję uczestniczyć w czterodniowej wycieczce do Krakowa, która była nagrodą za zwycięstwo w ogólnopolskim konkursie edukacyjnym „Silni Polską” organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej.
Podczas pobytu w Krakowie uczestnicy zwiedzili najważniejsze zabytki miasta. Spacerowali po Starym Mieście, podziwiali Kościół Mariacki, Sukiennice, Wawel oraz spotkali się z legendarnym Smokiem Wawelskim. Ważnym elementem wyjazdu były również wizyty w Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” oraz Muzeum Lotnictwa Polskiego.
Wyjazd był nie tylko nagrodą za osiągnięty sukces, ale również niezwykłą lekcją historii, patriotyzmu i współpracy. Uczniowie wrócili z Krakowa pełni wrażeń i nowych doświadczeń.