„Pielęgnujemy tradycje” – 11 Listopada, Święto Niepodległości.

11 listopada br. uczniowie wraz z Panią Dyrektor i wychowawcą kl. VIII reprezentowali Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Franciszka Mickiewicza w uroczystości poświęconej 104-ej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. W asyście sztandaru były: Agata, Julia uczennice klasy VIII a, natomiast funkcję chorążego pełnił: Alan, również uczeń klasy VIII a. Wychowankowie reprezentowali społeczność uczniowską na uroczystości, która odbyła się w Obornikach, w Parku Niepodległości pod pomnikiem upamiętniającym historyczne wydarzenia w walce o wolność i niepodległość.

Serdeczne podziękowania kieruję do Rodziców, którzy podjęli się trudu dowozu uczniów i umożliwili udział młodzieży na ww. uroczystość.

Alina O-J


„Pielęgnujemy tradycje” – 11 Listopada, Święto Niepodległości.