Poniedziałkowe spełnianie marzeń w ramach akcji Masz Głos!

Dzień rozpoczął się bardzo produktywnie💪😎. Od pierwszej lekcji przez następne dwie uczniowie przygotowywali klasowo projekty boiska oraz klasowe dopingi. 💥😎

O godzinie 10.30 do naszej szkoły zawitali goście: pani radna – Małgorzata Witek oraz pan Jacek Okpisz- Dyrektor Obornickie Centrum Sportu. 🤗🤗 Wtedy wszyscy zebraliśmy się na sali gimnastycznej, aby zaprezentować klasowe okrzyki. 😜💪🗣
Wszystkie klasy wzięły udział, poszło im niesamowicie. Można szczerze przyznać, że wszyscy są mistrzami dopingu🎉! 🗣❤💯🔥
Oprócz tego Przewodnicząca SU – Roksana Olszewska zorganizowała kącik sportowy, gdzie każdy chętny mógł poskakać na skakance, pokręcić hula hop czy pobawić się z piłką 🤸‍♀️🥇⚽️🎾Chętni uczniowie mieli możliwość zrobienia zdjęcia w ramce📸📸.
Pojawiło się również stoisko z książkami, puzzlami i piłkarzykami.📔⚽🧩
Była u nas pani Prezes KGW – Agnieszka Pytlak, która zrobiła wszystkim dzieciom pyszny popcorn, kolejka się nie kończyła🍿😋🍿. Oraz pani z watą cukrową, która również wywołała uśmiechy na twarzach dzieci. 😋😁 Dziękujemy KGW Rożnowo !!!
Oczywiście ogromne brawa należą się uczniom, którzy wzięli aktywny udział w tym dniu. 😍😍😍
Dzień Spełnienia Marzeń pomimo niekorzystnej pogody nam się udał.
Dziękujemy👏🤗💯🔥👍❤


Poniedziałkowe spełnianie marzeń w ramach akcji Masz Głos!