Uczennica klasy 8 w Kadrze WLKP

Uczennica Naszej szkoły Julia Gierusz powołana została do Kadry Wielkopolski rocznika 2008 w piłce ręcznej dziewcząt. Oznacza to, że Julka znalazła się wśród najlepszej 16stki zawodniczek w Naszym województwie. Od 12.10 do 14.10.2022 przebywała na trzydniowym zgrupowaniu w Wągrowcu gdzie przygotowywała się wraz z zespołem do III Międzywojewódzkiego Turnieju Kadr Wojewódzkich Dziewcząt w Piłce Ręcznej. Od 14.10 do 16.10 rozegrały w Świdwinie spotkania z Kadrami Województwa Dolnego Śląska, Lubuskiego oraz Zachodniopomorskiego. Kadra Województwa Wielkopolskiego zdobyła 1 miejsce. Miło także Nam poinformować , że trenerem Kadry jest Pani Urszula Filoda, która przygotowuje się z zespołem do Półfinałów Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się w marcu 2023 roku.


Uczennica klasy 8 w Kadrze WLKP