„Wuchta wiary” z piątych klas na „histerycznej” wycieczce.

Dnia 16 października roku pamiętnego 2019 trzy klasy piąte zajęły wygodne miejsca w autokarze, aby odbyć swoją pierwszą ” histeryczną” podróż w czasie. Wehikuł czasu zabrał naszych piątoklasistów do Muzeum Archeologicznego w Poznaniu. Po lekcji muzealnej pt. „Mózg przez nos” i zrzuceniu wdzianka mumii przebrnęli przez wystawy dotyczące starożytnego Egiptu oraz początków państwa  Polskiego.  Nie obyło się też bez podziwiania poznańskich koziołków. Po nich czeķało nasze szczuny i mele profesjonalne szkolenie z zakresu sztuki piekarnictwa w Rogalowym Muzeum. Po degustacji pysznych Rogali Świętomarcińskich czas było wehikułem powrócić do szkolnej rzeczywistości. Gzuby uśmiechnięte i pełne dobrych wrażeń dotarły do domów.


„Wuchta wiary” z piątych klas na „histerycznej” wycieczce.