Wyniki XXXIII edycji MKM KANGUR 2024

Wyniki XXXIII edycji MKM KANGUR -2024 przekazano zainteresowanym uczniom i ich rodzicom. 

W kategorii Beniamin uczeń klasy Va  Maciej Mrówka zdobył wyróżnienie, a w kategorii Kadet Wojciech Kwiatkowski – uczeń klasy VII b uzyskał wynik bardzo dobry. W tegorocznej edycji uczestniczyło 21 wychowanków.

Uczniowie wytrwale i z dużym zaangażowaniem podjęli się rozwiązywania zadań, a regulaminowy czas na pracę z arkuszem konkursowym wykorzystali w pełni. Każdy uczestnik, który podjął się rozwiązywania zadań, a wynik nie zawsze jest imponujący jest „zwycięzcą”,  gdyż jest bogatszy o nowe doświadczenia i umiejętności, które zaowocują w dalszej pracy. 

Gratuluję zwycięzcom, życzę dalszych sukcesów, a uczestnikom wytrwałości w rozwijaniu kompetencji, w dziedzinie <2+2> 😊 

Szkolny Koordynator  


Wyniki XXXIII edycji MKM KANGUR 2024