X zawody im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie

W dniu 24.09.2021 w Chrustowie odbyły się sztafety im. Bronisława Malinowskiego. Były to X jubileuszowe zawody rozgrywane w Szkole w Chrustowie, której patronem jest właśnie Bronisław Malinowski.

Był on zasłużonym dla polskiego sportu biegaczem na 3000 tys metrów przez przeszkody, zdobył dwa medale olimpijskie: złoto w Moskwie i srebro w Montrealu. X jubileuszowy bieg w Chrustowie zbiegł się z 40 rocznicą śmierci znakomitego sportowca. Nie mogło zabraknąć tam sztafety z naszej szkoły. W końcówek klasyfikacji zajęliśmy 4. miejsce wśród startujących szkół z gminy Oborniki. Z rąk brata śp. Bronisława Malinowskiego otrzymaliśmy pamiątkowy medal i puchar za uczestnictwo w zawodach. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.


X zawody im. Bronisława Malinowskiego w Chrustowie