Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020

Z powodu pandemii Covid-19 zakończenie odbyło się bez tradycyjnej akademii. Nauczyciele, rodzice oraz uczniowie klas VIII spotkali się 25. czerwca po godzinie 16 przed komputerami. Wspólnie wszyscy obejrzeli apel przeniesiony do świata wirtualnego, przygotowany przez uczniów naszej szkoły pod kierunkiem p. Doroty Paszkiel i p. Małgorzaty Kasprzak.

Pani Dyrektor Grażynie Przybył dziękujemy za skierowane słowa do absolwentów podczas akademii. Uczniowie wyposażeni w maseczki przybyli do szkoły 26. czerwca na ostatnie w bieżącym roku szkolnym spotkanie z wychowawcami połączone z rozdaniem świadectw i
dyplomów.Świadectwa rozdane zostały według harmonogramu z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Nauczyciele pragnąc podziękować uczniom za współpracę przygotowali film zmontowany przez p.Beatę Filipowską:

„Dziękuję za trud włożony w edukację naszej córki. Życzę sukcesów w dalszej pracy zawodowej i w życiu” – mówi jedna z mam absolwentów.

Zdalna uroczystość i nauczanie byłyby niemożliwe, gdyby nie rodzice i ich wsparcie, za co im serdecznie dziękujemy!

Takiego zakończenia roku szkolnego jeszcze nie było w naszej karierze zawodowej.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!


Zakończenie Roku Szkolnego 2019/2020