Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego

Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego

Zakończył się Świetlicowy Turniej Tenisa Stołowego🏓

Rozpoczynał się leniwie, po drodze musiał zmierzyć się z chorobami zawodników i wychowawców świetlicy, ale w końcu dotarł do emocjonującego finału. A nawet trzech, bo w kategoriach: chłopcy, dziewczęta oraz chłopcy młodsi. przejdź do artykułu »

100 questów Julii

100 questów Julii

Jesteśmy dumni, że kolejna uczennica naszej szkoły zdobyła małą złotą odznakę PTTK Questy-Wyprawy Odkrywców. Julia Glura-Karasiewicz wykonuje gry terenowe z całą rodziną, gratulujemy i życzymy dalszych questowych sukcesów!

Witamy Wiosnę!

Witamy Wiosnę!

Dziś wesoło i radośnie mówiliśmy WITAJ wiośnie. Z okazji Dnia Samorządności chętni uczniowie przejęli rolę nauczycieli. Choć łatwo nie było, poradzili sobie z tym zadaniem. przejdź do artykułu »