Kodowanie w pierwszych klasach

Kodowanie w pierwszych klasach

Klasy pierwsze na zajęciach z kodowania bawiły się znakomicie. Na specjalnej macie do kodowania za pomocą kolorowych kubeczków grały w grę zespołową „kubek parzy”, ułożyły kolorową przesuwankę kodowankę oraz tworzyły obrazki w rymowankach ukryte. To dopiero początek naszego kodowania i programowania.

przejdź do artykułu »

Wycieczka do Torunia

Wycieczka do Torunia

Dnia 10 .11.2022 w czwartek, uczniowie naszej szkoły, wybrali się do Torunia, zwiedzili miasto Mikołaja Kopernika , poznali parę historycznych ciekawostek dotyczących tego miasta. przejdź do artykułu »

Lektura inaczej

Lektura inaczej

W ciekawy sposób klasa VI b poznała przygody bohaterów lektury pt. „Alicja w Krainie Czarów” Lewisa Carrolla. Uczniowie wykonali lapbooki i przedstawili swoje pomysły koleżankom i kolegom z klasy. Okazało się, że omawianie lektur nie musi być nudne! 📚👏 przejdź do artykułu »